Architektura i Wnętrza "Profilart"

40-522 Katowice, Bocianów 4/4

607 162... 016więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Od ponad 20-tu lat firma Architektura i Wnętrza "Profilart" prowadzona przez mgr inż arch. Małgorzatę Mataniak-Pakułę prowadzi działalność związaną z architekturą i projektowaniem głównie na terenie Katowic i aglomeracji, pomagając swoim klientom na różnych etapach inwestycyjnych.

Posiadając uprawnienia do projektowania architektonicznego bez ograniczeń oferujemy projekty budowy, przebudowy oraz prace modernizacyjne różnego rodzaju budynków, lokali i nieruchomości, zmiany sposobu użytkowania, adaptacje  projektów katalogowych wraz z planami zagospodarowania działki, załatwianiem wszystkich pozwoleń i uzgodnień  oraz  kompleksowym projektowaniem wnętrz. Takie całościowe spojrzenie  na projekt domu pozwala już  na początku dopasować charakter wnętrz do potrzeb i oczekiwań  inwestorów. Uwalnia też inwestora od czasochłonnego i trudnego niejednokrotnie  procesu zdobywania i zatwierdzania potrzebnej dokumentacji.

Specjalnością firmy jest projektowanie różnego typu wnętrz. Są to obiekty biurowe, gabinety lekarskie, restauracje, puby, a przede wszystkim domy i mieszkania. Proponujemy także metamorfozy wnętrz. Ta usługa jest szczególnie przydatna podczas przygotowywania domu lub mieszkania na sprzedaż, lub też tam gdzie w krótkim czasie nie wyłączając obiektu z normalnego użytkowania można pewnymi zabiegami poprawić jego wygląd i odbiór np. gabinetów lekarskich, recepcji.

Do projektowanych przez firmę wnętrz często indywidualnie projektowane są meble na zamówienie. Firma współpracuje z najlepszymi i na Śląsku wykonawcami branży stolarskiej, dostawcami najlepszej jakości mebli, lamp, podłóg i stolarki okienno-drzwiowej.

Zapraszamy do współpracy! Sprawdź naszą ofertę na stronie: www.metamorfozy-wnetrz.com.pl.

 

3

 

Kontakt

40-522 Katowice,
Bocianów 4/4

607 162... 016więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 20:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd