Architektura i Wnętrza "Profilart"

40-522 Katowice, Bocianów 4/4

607 162... 016więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Od ponad 20-tu lat firma Architektura i Wnętrza "Profilart" prowadzona przez mgr inż arch. Małgorzatę Mataniak-Pakułę prowadzi działalność związaną z architekturą i projektowaniem głównie na terenie Katowic i aglomeracji, pomagając swoim klientom na różnych etapach inwestycyjnych.

Posiadając uprawnienia do projektowania architektonicznego bez ograniczeń oferujemy projekty budowy, przebudowy oraz prace modernizacyjne różnego rodzaju budynków, lokali i nieruchomości, zmiany sposobu użytkowania, adaptacje  projektów katalogowych wraz z planami zagospodarowania działki, załatwianiem wszystkich pozwoleń i uzgodnień  oraz  kompleksowym projektowaniem wnętrz. Takie całościowe spojrzenie  na projekt domu pozwala już  na początku dopasować charakter wnętrz do potrzeb i oczekiwań  inwestorów. Uwalnia też inwestora od czasochłonnego i trudnego niejednokrotnie  procesu zdobywania i zatwierdzania potrzebnej dokumentacji.

Specjalnością firmy jest projektowanie różnego typu wnętrz. Są to obiekty biurowe, gabinety lekarskie, restauracje, puby, a przede wszystkim domy i mieszkania. Proponujemy także metamorfozy wnętrz. Ta usługa jest szczególnie przydatna podczas przygotowywania domu lub mieszkania na sprzedaż, lub też tam gdzie w krótkim czasie nie wyłączając obiektu z normalnego użytkowania można pewnymi zabiegami poprawić jego wygląd i odbiór np. gabinetów lekarskich, recepcji.

Do projektowanych przez firmę wnętrz często indywidualnie projektowane są meble na zamówienie. Firma współpracuje z najlepszymi i na Śląsku wykonawcami branży stolarskiej, dostawcami najlepszej jakości mebli, lamp, podłóg i stolarki okienno-drzwiowej.

Zapraszamy do współpracy! Sprawdź naszą ofertę na stronie: www.metamorfozy-wnetrz.com.pl.

 

3

 

Kontakt

40-522 Katowice,
Bocianów 4/4

607 162... 016więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.metamorfozy-wnetrz.com.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd